HAULOTTE Compact 12

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach.

Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków, w jakich będzie ono pracować.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są jedynym rodzajem urządzeń dopuszczonych do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach również nadają się do prac na zewnątrz obiektów.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania billboardów oraz przez ekipy filmowe i telewizyjne podczas realizacji filmów, reklam oraz obsługi imprez masowych. Większość maszyn wyposażona jest w białe ogumienie nie brudzące podłoża, dlatego mogą być wykorzystywane do prac w czystych halach z lakierową podłogą (przemysł spożywczy, precyzyjny, samochodowy).

Parametry Dane
A1 – wysokość robocza 12,00 m
A – wysokość platformy 10,00 m
B – długość w pozycji złożonej 2,31 m
C – szerokość platfomy 1,20 m
D – rozstaw osi 1,86 m
E – długość całkowita 2,46 m
F – szerokość podestu 1,20 m
Maksymalny udźwig 300 kg
Ciężar 2630 kg
Rodzaj napędu Elektryczny 2WD