HAULOTTE Optimum 8

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach.

Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków, w jakich będzie ono pracować.

Prosty, solidny i niezawodny Optimum 8 został stworzony do pracy non-stop. Dzięki napędowi elektrycznemu Optimum 8 umożliwia bardzo precyzyjne ruchy nawet w szczególnie trudnych miejscach zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo operatorowi. Mały promień skrętu (1,5m) pozwala na manewrowanie w najbardziej ciasnych przestrzeniach. Przejeżdża nawet przez standardowe drzwi bez konieczności składania barierek. Wiodąca na rynku prędkość jazdy wynosząca 5km/h, pozwala poruszać się szybko do optymalnej wydajności natomiast płynne podnoszenie i jazda dają operatorowi poczucie komfortu i pewność pracy.

Podest jest przystosowany do pracy wewnątrz jak i na zewnątrz budynku przy maksymalnej prędkości wiatru do 45km/h i zachowaniu udźwigu do 230kg.

Podestu Optimum 8 jest uniwersalny i idealnie nadaje się do wszystkich rodzajów prac w tym prace wykończeniowe (związane z oświetleniem, hydrauliką, elektryką, klimatyzacją, malowaniem), prace konserwacyjne i czyszczenie przemysłowe wewnątrz jak i na zewnątrz budynków, logistyka i dystrybucja (podnoszenie i zdejmowanie paczek, prace magazynowe, zawieszanie dekoracji i reklam), obsługa techniczna imprez (targi, pokazy, produkcje TV, koncerty).

Podest wyposażony jest w białe ogumienie nie brudzące podłoża dlatego może być wykorzystywany w czystych halach z lakierowaną podłogą (przemysł spożywczy, precyzyjny, samochodowy).

Parametry Dane
Wysokość robocza 7,77 m
Wysokość platformy 5,77 m
A – długość platformy 1,72 m
B – długość platformy po rozłożeniu 2,59 m
Długość wydłużeń 0,86 m
C – szerokość platformy 0,74 m
D – wysokość transportowa (z barierkami) 1,98 m
E – szerokość 0,79 m
F – długość 1,90 m
G – rozstaw 1,38 m
H – prześwit z uniesionymi podporami 8,7 cm
Prześwit z opuszczonymi podporami 2,0 cm
Możliwa jazda na maksymalnej wysokości aż do 5,77 m
Maksymalny kąt nachylenia 25%
Dopuszczalny kąt pochyłu 1,5° – 3°
Zewnętrzny promień skrętu 1,50 m
Ciężar całkowity 1520 kg
Wymiar rozłożonej platformy 2,59 x 0,74 m
Maksymalny udźwig 230 kg