Our team

Lifting Solutions to zespół silnie zmotywowanych i energicznych osób z wieloletnim doświadczeniem w realizacji wymagających projektów montażowych i związanych z relokacją maszyn i linii produkcyjnych.

Do realizacji projektów zazwyczaj wykorzystujemy nasz własny sprzęt. W razie potrzeby, w szczególności, gdy możliwe jest przyspieszenie harmonogramu prac, wynajmujemy najnowsze i najlepsze dostępne na rynku urządzenia. Posiadamy kwalifikacje i autoryzacje do obsługi wielu nowoczesnych systemów do podnoszenia i przemieszczania urządzeń o dużych gabarytach. Dysponujemy własną flotą samojezdnych nożycowych i teleskopowo-przegubowych podestów roboczych, które mogą być wykorzystywane podczas realizowanych prac montażowych i remontowych. Wśród naszych Klientów znajdują się nie tylko polskie, ale również zagraniczne firmy. Nasze podesty pracowały m.in. w Niemczech, Czechach, Białorusi, Szwajcarii i we Włoszech.

Elastyczność

Jesteśmy firmą elastyczną pod względem technicznym i finansowym, więc standard oraz ilość naszej floty zawsze dopasowujemy do indywidualnych potrzeb Klienta. Doświadczenie pokazało nam, że każdy projekt montażowy posiada odmienną specyfikę i różne wymagania, dlatego tworząc ofertę, sięgamy po najbardziej optymalne, naszym zdaniem, rozwiązania.

Jakość

Naszym celem jest zapewnienie najwyższej jakości i bezpieczeństwa pracy, dlatego wdrożyliśmy i rozwijamy procesy Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001:2015 oraz Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem i Higieną Pracy OHSAS ISO 45001:2018. Jesteśmy z tego bardzo dumni! Zgodnie z wdrożoną Polityką Jakości, deklarujemy wykonanie wszystkich powierzonych prac w najlepszy możliwy sposób.