GENIE GS-2032

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach.

Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków, w jakich będzie ono pracować.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są jedynym rodzajem urządzeń dopuszczonych do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach również nadają się do prac na zewnątrz obiektów.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania billboardów oraz przez ekipy filmowe i telewizyjne podczas realizacji filmów, reklam oraz obsługi imprez masowych. Większość maszyn wyposażona jest w białe ogumienie nie brudzące podłoża, dlatego mogą być wykorzystywane do prac w czystych halach z lakierową podłogą (przemysł spożywczy, precyzyjny, samochodowy).

Parametry Dane
A1 – wysokość robocza 8,1 m
A – wysokość platformy 6,1 m
B – długość platformy 2,26 m
C – szerokość platfomy 0,81 m
D – wysokość całkowita 2,13 m
E – długość całkowita 2,44 m
F – szerokość podestu 0,81 m
Maksymalny udźwig 363 kg
Ciężar 1825 kg