SKYJACK SJIII 3219

W naszej ofercie znajdziecie Państwo kilkanaście urządzeń tego typu, o różnych parametrach technicznych oraz wymiarach.

Daje nam to absolutną gwarancję dobrania odpowiedniego urządzenia do potrzeb naszych klientów oraz warunków, w jakich będzie ono pracować.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome z napędem elektrycznym są jedynym rodzajem urządzeń dopuszczonych do prac wewnątrz pomieszczeń zamkniętych, a przy umiarkowanych temperaturach również nadają się do prac na zewnątrz obiektów.

Nożycowe samojezdne podesty ruchome są idealnym rozwiązaniem do prac montażowych, instalacyjnych oraz konserwacyjnych, w których oprócz pracownika istnieje potrzeba podniesienia odpowiednich narzędzi, sprzętu oraz zapasu materiału. Podesty tego typu są ostatnio coraz częściej wykorzystywane do prac porządkowych, w reklamie do wieszania billboardów oraz przez ekipy filmowe i telewizyjne podczas realizacji filmów, reklam oraz obsługi imprez masowych. Większość maszyn wyposażona jest w białe ogumienie nie brudzące podłoża, dlatego mogą być wykorzystywane do prac w czystych halach z lakierową podłogą (przemysł spożywczy, precyzyjny, samochodowy).

Parametry Dane
Wysokość robocza 7,62 m
Wysokość platformy 5,79 m
Maksymalny udźwig 249 kg
Szerokość transportowa 0,8 m
Długość transportowa 1,78 m
Wysokość przejazdowa 1,99 m
Szerokość platformy 0,66 m
Długość platformy 1,63 m
Waga urządzenia 1170 kg