Kompleksowy demontaż maszyn przemysłowych

Intensywny rozwój firmy często wymaga od przedsiębiorcy inwestycji w nowe urządzenia przemysłowe, parki maszynowe lub całe linie produkcyjne.

Chcesz szybko i sprawnie przeprowadzić relokację, ale nie dysponujesz odpowiednim sprzętem? Skorzystaj z pomocy profesjonalistów specjalizujących się w tego typu usługach. Montaż i demontaż maszyn to jeden z głównych filarów działalności naszej firmy. 

Rozbiórka maszyn przemysłowych

Dysponujemy odpowiednim zapleczem technicznym (flota samojezdnych nożycowych i teleskopowo-przegubowych podestów roboczych), dzięki czemu nawet najbardziej skomplikowana rozbiórka maszyn nie stanowi dla nas większego wyzwania.

Na życzenie Klienta zajmujemy się demontażem i usuwaniem istniejących urządzeń, instalacji, czy obiektów. Filarem naszej firmy jest wykwalifikowany zespół pracowników z wieloletnim doświadczeniem - to najlepsi specjaliści, którzy mają na koncie liczne rozbiórki maszyn pochodzących z dużych zakładów przemysłowych oraz fabryk (polskich i zagranicznych).

Wykorzystując ciężki sprzęt, możemy bez problemu przetransportować maszyny do nowego zakładu lub jeśli nie nadają się do dalszej eksploatacji - pomóc w ich zazłomowaniu.

Profesjonalny demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że demontaż i przestawianie maszyn to wieloetapowy proces, który musi być dokładnie zaplanowany, wymaga odpowiedniej wiedzy inżynieryjnej, elektrycznej i projektowej. Dbamy o maksymalne bezpieczeństwo na każdym etapie demontażu maszyn, analizujemy dokumentację techniczną, przed przystąpieniem do każdej operacji. Podczas realizacji usług zawsze przestrzegamy przepisów BHP - bezpieczeństwo i jakość zawsze idą u nas w parze.

Ile kosztuje demontaż maszyn i urządzeń przemysłowych?

Ze względu na indywidualne podejście do każdego zlecenia i specyfikę demontażu maszyn nie możemy podać gotowego cennika naszych usług. Koszt demontażu maszyn uzależniony jest od czynników takich jak: liczba montowanych/demontowanych maszyn, specyfika i stopień skomplikowania zlecenia, lokalizacja wykonywanej usługi, zakres działań, a także konieczność wynajęcia dodatkowych, specjalistycznych sprzętów. Każdorazowo do przeprowadzenia operacji demontażu i montażu podchodzimy indywidualnie i profesjonalnie, uwzględniając obowiązujące standardy pracy. 

Aby uzyskać dokładną wycenę demontażu maszyn, zapraszamy do kontaktu ze specjalistami Lifting Solutions. 

Zasady profesjonalnego montażu i demontażu maszyn

Zastanawiasz się, jakie są podstawowe zasady montażu i demontażu maszyn, którymi kierujemy się w Lifting Solutions? Montaż polega na kalibracji, podłączeniu do mediów, kotwieniu oraz poziomowaniu maszyn (z wykorzystaniem najnowszych urządzeń pomiarowych). Na każdym etapie wykazujemy się dużą ostrożnością i postępujemy zgodnie z przyjętymi procedurami. W razie konieczności wdrażamy prace ślusarskie (np. wiercenie, piłowanie).

Zanim przystąpimy do demontażu - dokładnie zapoznajemy się z dokumentacją techniczną, starannie czyścimy urządzenie, aby przygotować je do kolejnych etapów tego procesu. Jak wiadomo, maszyny przemysłowe mogą być wyeksploatowane w mniejszym lub większym stopniu. Dlatego zawsze uwzględniamy poziom ich zużycia podczas demontażu, aby nie dokonać żadnych zniszczeń. Przykładowo, w razie stwierdzenia korozji na połączeniach, smarujemy strategiczne miejsca naftą lub penetrolem. 

Zapraszamy serdecznie do kontaktu telefonicznego lub mailowego wszystkich przedsiębiorców zainteresowanych przemieszczeniem maszyn i urządzeń przemysłowych. Mamy wieloletnie doświadczenie w tego typu usługach transportowych. Chętnie podejmiemy się też montażu i demontażu całych linii produkcyjnych. Skontaktuj się z nami już dziś i uzyskaj darmową wycenę!

Kompleksowy demontaż maszyn - galeria

Najczęściej zadawane pytania