Montaż maszyn i urządzeń przemysłowych

Montaż maszyn i urządzeń przemysłowych

Zapewniamy montaż pełnego spektrum urządzeń przemysłowych. Wykonujemy prace mechaniczne, elektryczne, inżynieryjne i projektowe. Montujemy rurociągi i konstrukcje stalowe.

Zakres usług zawsze określa Klient. Możemy przeprowadzić montaż pojedynczego urządzenia albo wszystkich linii produkcyjnych w zakładzie. Pracujemy zarówno dla dostawców urządzeń, jak i dla dużych firm produkcyjnych.

W Lifting Solutions oferujemy kompleksowy montaż i demontaż maszyn oraz urządzeń przemysłowych. Mając wieloletnie doświadczenie w tym zakresie, gwarantujemy naszym klientom, że usługa zostanie profesjonalnie, szybko oraz bezpiecznie wykonana. 

Jesteśmy w stanie sprawnie wykonać montaż i demontaż urządzeń przemysłowych dla różnych przedsiębiorstw, niezależnie od branży, rodzaju urządzeń i tego, czy usługa dotyczy pojedynczego urządzenia, czy wszystkich linii produkcyjnych znajdujących się w zakładzie. Usługi oferowane przez Lifting Solutions obejmują nowe oraz używane maszyny i urządzenia przemysłowe. Na co dzień zajmujemy się montażem maszyn w halach produkcyjnych, magazynowych oraz fabrycznych. Współpracujemy zarówno z dużymi firmami produkcyjnymi, jak i dostawcami urządzeń. 

Profesjonalny montaż maszyn dla przemysłu

Firma Lifting Solutions dostarcza klientom wyłącznie specjalistyczne usługi - wiedza, doświadczenie, zaplecze logistyczne oraz elastyczne podejście do klienta sprawiają, że montaż maszyn i urządzeń jest prosty oraz bezpieczny. Co najważniejsze, współpraca nie wymaga od przedsiębiorców angażowania się w przeprowadzkę, dzięki czemu nasi klienci mogą w stu procentach skupić się na własnym biznesie, nie ponosząc przy tym dodatkowych kosztów związanych z oddelegowaniem pracowników do demontażu i montażu maszyn. 

Dlaczego jeszcze warto z nami współpracować? W Lifting Solutions zapewniamy pełne wsparcie przy relokacji maszyn przemysłowych. Zdobyte przez lata doświadczenie pozwala nam odpowiednio przygotować przestrzeń oraz zamontować urządzenia, nawet jeśli na danym obszarze nigdy wcześniej nie były zainstalowane maszyny przemysłowe. 

Zakres prac montażowych

  1. Demontaż maszyn i usuwanie istniejących urządzeń/instalacji/obiektów
  2. Adaptacje fundamentów
  3. Markowanie posadzki i linii montażowych
  4. Rozładunek i posadowienie maszyn i urządzeń
  5. Poziomowanie i osiowanie z wykorzystaniem najnowszych urządzeń pomiarowych
  6. Montaż mechaniczny i elektryczny
  7. Podłączenie mediów technologicznych
  8. Prefabrykacja konstrukcji stalowych
  9. Testy i przygotowanie do rozruchu

Dodatkowe usługi

Na życzenie Klienta możemy podjąć się analizy zgodności maszyny z Dyrektywą Maszynową CE i unowocześnić ją do stanu technicznego pozwalającego na bezpieczną eksploatację.

System Zarządzania Jakością i OHSAS

Zgodnie z naszym procesem opartym na QMS i OHSAS nasze zespoły robocze są zawsze kierowane przez inżynierów i specjalistów H&S. Dzięki temu możesz mieć pewność, że Twoje wymagania dotyczące jakości i bezpieczeństwa są spełniane z chęcią i konsekwencją.

Kompleksowa obsługa w zakresie montażu maszyn i urządzeń

Usługa montażu maszyn przemysłowych obejmuje wszystkie czynności, które są niezbędne do instalacji maszyn oraz linii produkcyjnych. Przy pomocy specjalistycznego sprzętu (m.in. podnośników, dźwigów, naczep, czy wózków transportowych) jesteśmy w stanie przenieść urządzenia przemysłowe we wcześniej ustalone miejsce. Ponieważ maszyny przemysłowe ważą nawet po kilka ton, w trakcie montażu używamy wyłącznie sprawdzonego sprzętu, w tym atestowanych lin, za pomocą których jesteśmy w stanie przypiąć urządzenie np. do wózka transportowego. Po naszej stronie zostaje także zajęcie się załadunkiem oraz rozładunkiem potrzebnych elementów. Oczywiście, na sam koniec testujemy maszyny i sprawdzamy, czy ich montaż przebiegł prawidłowo.

Montaż maszyn przemysłowych w pełni wykonujemy samodzielnie. Przedsiębiorcy nie muszą więc angażować do pomocy pracowników zakładu, co pozwala też zmniejszyć koszty i nie wymaga zamknięcia wszystkich linii produkcyjnych. 

Dbamy również o bezpieczeństwo wszystkich osób znajdujących się na terenie przedsiębiorstwa. W trakcie demontażu i montażu urządzeń przemysłowych zwracamy szczególną uwagę na to, aby żadnej osobie znajdującej się w pobliżu nic się nie stało. Dodatkowo dokładnie zabezpieczamy maszynę tak, aby urządzenie po podłączeniu mogło sprawnie działać. 

Nasze usługi: